SIP Trunk’lar, WebRTC ve Uygulamalar Kullanın

Telefon Faturanızı %80’e Kadar Düşürün

DeneDaha Fazla Bilgi

IP PBX \ VOIP telefon sisteminin faydaları nelerdir?

Kurulumu & konfigürasyonu özel telefon sisteminden çok daha kolaydır:

Bilgisayar üzerinde çalışan bir yazılım programı, bilgisayarın gelişmiş işlem gücünden ve Windows’un kullanıcı arabirim & özelliklerinin avantajından faydalanabilir. Bilgisayarlardan ve Windows’tan anlayan herhangi biri PBX’i kurup ayarlarını yapabilir. Özel telefon sistemi genellikle, bu sistem üzerine özel olarak eğitilmiş bir kurulumcuyu gerektirir!

Web tabanlı konfigürasyon sebebiyle yönetimi daha kolaydır:

VOIP telefon sistemi, telefon sisteminizi kolayca yönetmenize ve ayarlamanıza izin veren web tabanlı bir konfigürasyon arabirimine sahiptir. Özel telefon sistemleri genellikle kullanılması güç şekilde tasarlanmış arabirimlere sahiptir böylece sadece telefon sistem kurucuları onu verimli olarak kullanabilir.

Arama maliyetinin azalması:

Bir VOIP hizmet sağlayıcısını kullanarak şehirlerarası ya da uluslararası aramalarınızda oldukça büyük miktarda tasarruf sağlayabilirsiniz. Ofisler/şubeler arasındaki telefon sistemlerini kolaylıkla birbirine bağlayın ve ücretsiz telefon görüşmeleri yapın.

Ayrı bir telefon kablolamasına ihtiyaç yok – bilgisayar ağını kullanın:

A VOIP phone system allows you to connect hardware phones directly to a standard computer network port (which it can share with the adjacent computer). Software phones can be installed directly onto the PC. This means that you do not need to install & maintain a separate wiring network for the phone system, giving you much greater flexibility to add users/extensions. If you are moving into an office and have not yet installed phone wiring, you can save significantly by just installing a computer network.

Satıcı bağımlılığı yok:

Standart telefon kullanın: VOIP telefon sistemleri standarttır. Tüm modern VOIP telefon sistemleri protokol olarak SIP’i kullanır. Bunun anlamı hemen her tür SIP VOIP telefonu veya VOIP cihazını kullanabileceğinizdir. Buna karşılık, özel telefon sistemi, çoğunlukla ileri seviyedeki özellikleri kullanmak için özel telefonlar ve özelliklerin eklenmesi için özel modüller gerektirir

Ölçeklendirilebilir:

Özel telefon sistemleri, kolayca çok fazla genişleyebilir: Ek telefon hatları veya dahili numaralar eklemek genellikle pahalı bir donanım kalite yükselişini gerektirir. Bazı durumlarda tamamiyle yeni bir telefon sistemine ihtiyacınız olur. VOIP telefon sistemiyle böyle bir şey olmaz: standart bir bilgisayar çok sayıda telefon hatları ve dahili numaraları kolaylıkla idare eder – genişlemek için sadece şebekenize daha fazla telefon ekleyin!

Daha iyi müşteri hizmeti & verimlilik:

Aramalar bilgisayar tabanlı olduğundan, sistem geliştiricilerin bu telefon sistemini ticari uygulamalara entegre etmeleri çok daha kolaydır. Mesela: Gelen bir arama, arayan müşterinin kayıtlarını otomatik olarak ekrana getirebilir. Bu müşteriye verilen hizmeti önemli ölçüde artırır ve her arayan için harcanılan zamanı azaltarak maliyeti düşürür. Dışarı yapılan aramalar, kullanıcının telefon numarası girme ihtiyacını ortadan kaldırarak direkt Outlook’dan yapılabilir.

Yazılım tabanlı Telefonların kullanımı daha kolaydır:

Telefonlarda konferans konuşmaları yapabilme özelliklerine sahip ileri seviyedeki telefon sistemlerini kullanmak genellikle zordur. Yazılım tabanlı SIP telefonları ise öyle değildir – tüm özellikleri kullanımı kolay windows GUI üzerinden kolaylıkla kullanılır.

Daha fazla özellik standart olarak gelir:

VOIP telefon sistemi yazılım tabanlı olduğundan, yazılım geliştirenlerin bu sistem için yeni özellikler geliştirmesi, eklemesi ve iyileştirmesi çok daha kolaydır. Bu sebeple çoğu VOIP telefon sistemi, otomatik sorumlu, sesli mesaj, arama sıralama ve fazlasının olduğu zengin özelliklerle birlikte gelir. Bu opsiyonlar özel telefon sistemlerinde genellikle çok pahalıdır.

Raporlama yoluyla daha iyi bir kontrol:

VOIP ayarları gelen aramalar ve dışarıya yapılan aramalar ilgili bilgileri sunucunuz üzerindeki bir veritabanında depolar. Bu, arama maliyetleri ve arama trafiğiyle ilgili daha güçlü raporlar elde edilmesimi sağlar.

Kullanımdaki sistemin durumu ve telefon görüşmeleri hakkında daha iyi bir fikir verir:

Özel sistemler, telefon sisteminizde neler olduğuna dair bir fikir edinmek için genellikle pahalı ‘sistem’ telefonları gerektirir. Hatta o zaman bile durum bilgisi en iyi şekilde gizlenmiştir. VOIP sistemleriyle hangi kullanıcıların telefon sistem durumunu grafik olarak web tarayıcısıyla görebileceğinizi siz tanımlıyabilirsiniz.

Kullanıcıların telefonlarını ofis içinde herhangi bir yere takabilmelerine imkan verir:

Kullanıcılar sadece telefonlarını alıp en yakındaki eternet girişine takar ve kendi telefon numaralarını kullanırlar!

Kullanıcıların kolay dolaşımını sağlar:

Aramalar, SIP protokol özeliklerinden dolayı dünya üzerindeki herhangi bir yere yönlendirilebilir.
IP PBX sistemleriVOIP / SIP Telefonları ve VOIP Cihazları hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 yıla kadar ücretsiz! Tercih ettiğiniz çalıştırma biçimini seçin:

Yerinde

Linux için 200$ aygıtta veya VM olarak

ISO'yu edin

Yerinde

Windows için VM olarak

Kurulum dosyasını indir

Bulutta

Google, Amazon, Azure hesabınızda

PBX Express'i al