PBX'inizi yükseltin
Maliyetleri Azaltın, Kazancı Arttırın

İletişimlerinizi Hızlandırın

3CX, popüler IP Telefonlar, SIP trunklar ve Ağ Geçitleriyle çalışan açık standartlı, yazılım tabanlı bir PBX’tir. ‘Eski stildeki’ bir PBX’in kabarmış maliyet ve yönetim sorunları olmaksızın web konferansı, mevcudiyet, softphone’lar, akıllı telefon istemcileri ve daha fazlası gibi özellikleri kapsayan tam bir Birleşik İletişimler çözümüdür.

Uygun Fiyatlı, Kurulumu ve Yönetimi Kolay

PBX’in satın alım ve genişletilme maliyetini çok makul hale getiren 3CX fiyatlandırması, dahili numara sayısına değil eşzamanlı aramalara dayanır. Web tabanlı bir yönetim konsolunu içerir ve de kurulum ve yönetimi hiç olmadığı kadar kolay hale getirerek ana akım OS üzerinde çalışır. Kurulum dakikalar içinde gerçekleşir ve 3CX mevcut bir sunucuda (bağlı bulunması gerekmez) çalışır.

  • IP Telefonlar, Ağ Geçitleri ve SIP Trunklar ile Tak Çalıştır
  • Kişi başına uzatma lisansı gerektirmez
  • Mevcut Sunucu üzerinde Sanallaştırın veya Kurun
Telefon Sistemi
Telefon Sistemi

Yepyeni Birleşik İletişimler

Mevcudiyet, e-postaya Faks ve Sesli Mesaj ve anlık mesajlaşma gibi yepyeni Birleşik İletişimler özellikleriyle, çalışan verimliliğinizde bir artış görülür. 3CX nihai işbirliği için gelişmiş özellikler içeren entegre, eklentisiz web konferansını  da kapsar. Daha fazla bilgi edinin.

  • Meslektaşlarınızın mevcudiyetini görün
  • Gelen Kutusuna Fakslar ve Sesli Mesajlar Gönderin
  • Herkes için web konferansı

Mac, Windows, iOS ve Android için Softphone’lar

Mobilite, Mac ve Windows için güçlü softphone’lar ile iOS ve Android için akıllı telefon istemcilerine sahip 3CX için çok kolay bir iştir. Akıllı telefonunuzdaki ofis dahili hattıyla aramaları yanıtlayın ya da CTI moduyla masaüstünüzden masa telefonunuzu kontrol edin. Şirketinizin mobil maliyetlerini düşürün, çalışan verimliliğini ve mobilitesini hiçbir ek maliyete sebep olmadan arttırın.

  • Dahili Hattınızı Heryerden Kullanın
  • Yapılandırması ve Yönetimi Kolay
  • Office 365, Google, Outlook ve Daha Fazlasıyla Entegre Olur!
Telefon Sistemi
Kaspars Bergs, Altyapı Departmanı Müdürü, 4Finance:
4finance 3CX en iyi fiyat performansı seçeneğidir. Telefon sistemi, basit bir interaktif sesli yanıttan başlayıp özelleştirilmiş arama akışlarına sahip karmaşık bir sistemle biten ihtiyaç duyacağınız neredeyse her çeşit yapılandırmayı oluşturmanıza olanak tanır.