3CX Ortağı Programına Katılın ve İşletmenizi Hemen Büyütmeye Başlayın

Basit, şeffaf ve kazançlı!


3CX Ortağı Programı, IT ve Telco bayilerinin ayrıca yönetilen hizmet sağlayıcılarının 3CX satarak işletmelerini büyütmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Dünya çapında 10.000’i aşkın bayi 3CX Ortağı Programı’na katılmıştır – söylediklerine buradan göz atabilirsiniz..

“50’yi aşkın 3CX kurulumu yaptık ve arama merkezi çalıştırdık; istisnasız her müşterimiz eklenen maliyet tasarruflarından, fonksiyonellikten ve 3CX’in sağladığı kullanım kolaylığından etkilendi. 3CX ile olan ortaklığımıza değer veriyoruz çünkü müşterilerimize kazanan, ileri görüşlü ve ölçülebilir sonuçlara dayanan özelleştirilebilir iş telefonu çözümleri sunmamıza yardımcı olmaktadır.”
Usama Houlila, CrossRealms CEO ve Kuruluş Mimarı

 

“Özellikleri ve esnekliği, 3CX’ten alınan desteğin ve asistanlığın ihtiyaç duyduğumuzda bizi beklediğini bilerek müşterilerimize 3CX’i güvenle tavsiye edebilmemizi sağlamıştır. Ayrıca 3CX’in düzenli gelişimi ve ürünlerine kattığı yeni özelliklerden de etkilendik… 3CX’i son 12 aydaki artan başarımızın çok önemli bir unsuru olarak görmekteyiz.”
Richard Marsden, Technology Group Kurucu Direktörü

3CX bir %100 kanal şirketidir – yalnızca ortaklarımız aracılığıyla satış yapar ve ürünümüzü pazara sunmak için ortak ağımıza güveniriz. Ortaklarımıza kapsamlı bir teknik, satış ve pazarlama faydası seti sağlanır.

Her ortak seviyesi aşağıda detaylı bir şekilde görebileceğiniz farklı faydalar sunmaktadır.

Ortak Programının Faydaları


Ortaklık seviyelerinde yükseldikçe daha fazla fayda elde etmeye başlarsınız; daha yüksek kar, daha fazla destek, lider, atanan hesap temsilcisi vb.

  • Bronze – %W kar, Temel Destek, Web sitesi listeleme*, 8SC PRO NFR
  • Silver – %X kar, Temel Destek, Web sitesi listeleme, 8SC PRO NFR
  • Gold – %Y kar, Premium Destek, Web sitesi listeleme, Liderler, 16SC ENT NFR
  • Platinum – %Z kar, Premium Destek, Web sitesi listeleme, Liderler, 32SC ENT NFR
*Bronze Ortaklar yalnızca şu ülkelerde listelenir: ABD, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya ve Avustralya

3CX Partner Programı’na kabul edildiğinizde, eğitim alıp 3CX satışına başlamak için 90 gününüz vardır. Bu süreç boyunca özel bir Akademi destek ekibi 3CX hakkında bilgi edinmenize destek olacaktır – nasıl satılır, çalıştırılır ve desteklenir. 3CX bu yatırımı size maliyetsiz olarak sunar!

Ortak Seviye Gereksinimleri


Ortak seviyenizi sürdürmek için aşağıdaki koşulları karşılamanız gerekir:

  • Bronze – yıllık 2.500€, Temel Düzey Sertifika’yı edinin
  • Silver – 5.000€, Temel Düzey Sertifika’yı edinin
  • Gold – 12.500€, Orta Düzey Sertifika’yı edinin
  • Platinum – 25.000€, İleri Düzey Sertifika’yı edinin

 

3CX Ortağı Programına Hemen Katılın