SIP Trunk’lar, WebRTC ve Uygulamalar Kullanın

Telefon Faturanızı %80’e Kadar Düşürün

DeneDaha Fazla Bilgi
Bulut Santral - Telekomünikasyon ve Seyahat Giderlerinizi Azaltın

3CX Bulut Santral: Yeniden Satın veya Kendiniz Barının ve Maliyetleri Azaltın!

Bulut santral talebi artmaktadır. Sanal santraller daha küçük ölçekli işletmeler için çekicidir ancak bunun bir bedeli vardır: Mevcut bulut santraller, diğer santrallerle paylaşılan sunucularda çalışan temel özellik setlerine sahiptir ve bunları sağlayan şirketler, santralinizi ve verilerinizi kontrol altına alabilir. Ayrıca sizi özel IP Telefon donanımına ve SIP trunklara bağımlı kılarlar ve bunlar pahalıdır. Başka bir hizmete geçmek zordur. Bu ise müşteriler ve satıcılar için bir felaket senaryosudur.

Müşterilere ve bayilere santralleri ve verileri üzerinde tam kontrol sağlayarak seçeceğiniz bir bulut sağlayıcısında özel bir örnek olarak bulutta kendiliğinden barınmak üzere tasarlanmış, buluta hazır bir santral olan 3CX’e geçin. 3CX, temel bir santralden farklı olarak müşterilerine 3CX’in tanındığı gelişmiş özellik setiyle birlikte tam sanallaştırılmış bir örnek sunar. Artık müşteriler işlevsellikten ödün vermeden bir Bulut Santral’in keyfini sürebiliyor.

Kendiniz Barının ve Güç Kazanın

3CX’in Bulut Santral’i, tam kontrol ve serbest seçim sahibi olmanızı sağlayarak müşterilerin veya bayilerin kendi seçecekleri VPS bulut sağlayıcılarında kendi santrallerini barındırmalarına imkan tanır:

Fazlasında kendiniz barındırın ve Telefon Sisteminizin Kontrolünü Ele Alın
3CX - Kurulumu ve Yönetimi Kolay

Serbest Seçim ile Maliyetleri Azaltın

Birçok bulut santral, dahili hat başına aylık 20$ kadar çok maliyete sahiptir ve sizi daha yüksek telekom ücretlerine veya uzun vadeli sözleşmelere bağlı kılar. 3CX’te böyle değildir. Seçeceğiniz bulut sağlayıcısında ve SIP trunklarda barının, tasarruf edin!

  • Dev tasarruf – artık dahili hat başına ücret yok

  • Tel. faturanızı düşürün – az maliyetli SIP trunklar kullanın

  • Çok yıllık sözleşmelere bağlı kalmayın

  • İstediğinizde yerindeye veya barındırmalıya geçin

PBX Express ile Dakikalar İçinde Çalışır

PBX Express, kullanıcıların ve bayilerin seçecekleri bir bulutta tam bir bulut santral kurulumunu kolayca gerçekleştirmesini sağlar. 5 basit adımdan sonra 3CX örneğiniz, 3CX’in tanındığı tüm Birleşik İletişimlerle beraber seçeceğiniz bir Linux VPS üzerine çalışacaktır. 16 SIM araması ve 25 web konferansı katılımcısına kadar ücretsizdir.

  • 5 basit adımlı kurulum sihirbazı

  • Google, Amazon, OVH vb. üzerinde çalıştırın

  • Diğer bulutların maliyetinin sadece bir bölümüne

Telefon Sisteminizin Kontrolünü Ele Alın
TNS Logo

3CX harika bir çözüm! Bulutta 3 yeni yükleme gerçekleştirdim ve 3CX Telefon Sistemi sürüm 14 mükemmel. Hatta kendi 3CX’imi buluta taşıdım ve şu anda tüm saha personelim mükemmel biçimde çalışıyor. Kişi başına ödeme çözümünden çok daha ucuz. 3CX’i piyasadaki diğer satıcılarla kıyaslarsak fonksiyonellik bakımından onlardan üstün olduğunu görürüz ancak aynı zamanda hiçbir ek masraf gerektirmeden e-postaya sesli mesaj, CRM, WebRTC gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. 3CX’e o kadar güveniyorum ki; Avaya IP office, Draytek, Panasonic ve NEC’i attım.

Paul Forster, Direktör, Total Network Solutions Europe Ltd. TNSComms

Diğer 3CX Özelliklerine Göz Atın

1 yıla kadar ücretsiz! Tercih ettiğiniz çalıştırma biçimini seçin:

Yerinde

Linux için 200$ aygıtta veya VM olarak

ISO'yu edin

Yerinde

Windows için VM olarak

Kurulum dosyasını indir

Bulutta

Google, Amazon, Azure hesabınızda

PBX Express'i al