SIP Trunk’lar, WebRTC ve Uygulamalar Kullanın

Telefon Faturanızı %80’e Kadar Düşürün

DeneDaha Fazla Bilgi

Ücretsiz İş Telefonu Sisteminiz

3CX’in Google, OVH veya Yerinde Barındırılan Ücretsiz Telefon Sistemini Deneyin

3CX’in iş VoIP telefon sisteminin ücretsiz sürümünü, Google Cloud’da üç ay ücretsiz hosting ile edinin. 3CX’in ücretsiz iş telefonu sistemi; her iş ihtiyacınıza yönelik ücretsiz web konferans katılımcılarını, sınırsız sayıda dahili hattı ve birleşik iletişimler çözümlerini kapsar. Kendi SIP Trunk’ınızı bile taşıyabilirsiniz – yeni bir tane kurmaya gerek yoktur. Ücretsiz iş VoIP sisteminizi Windows veya Linux’ta yerinde ya da Bulutta kullanın.

3CX gelişmiş birleşik iletişimler fonksiyonelliği ile birlikte, işletmenizin müşteri hizmeti ve desteğini geliştirmenizi sağlayarak standart olarak arama kuyrukları, arama kaydı, arama raporları ve daha fazlasını içeren tam bir çağrı merkezi / iletişim merkezi çözümü sunar.

  • 3CX tarafından barındırılır – üç ay ücretsiz

  • VEYA kendiniz barının – KENDİ bulut hesabınızda

  • Yerinde: Windows’ta veya Linux’ta

  • Sıfır yönetici – otomatik yönetici görevleri

  • Piyasadaki en güvenli telefon sistemi

  • WebRTC tabanlı web konferans

  • Mobilite: Android/iOS için mobil uyg., Windows/Mac için softphone

Lütfen 3CX tarafından benimle iletişim kurulmasını onaylıyorum!
Siz:

Nereden başlamalısınız? Formu doldurun; lisans anahtarı bilgileriniz ve çalıştırma talimatlarınız bulunan bir e-posta alacaksınız.

Not: Tüm detaylarınızı doğru biçimde girin. Ücretsiz VoIP telefon sistemi lisans anahtarınızı aldıktan sonra e-posta adresinizi doğrulamanız gerekecek.

Bu ücretsiz teklif santrali kullanmanızı gerektirmektedir. Santral üzerinden ayda 5 adetten az arama yapılırsa, 3CX kaynak tasarrufu sağlamak için santrali kaldırma hakkını saklı tutar. Bu teklif sadece yeni müşteriler için geçerlidir. 3CX’i geçmişte indirdiyseniz ve zaten bir lisans anahtarınız bulunuyorsa, üç ay ücretsiz hostingi kullanmaya uygun değilsiniz demektir.