SIP Trunk’lar, WebRTC ve Uygulamalar Kullanın

Telefon Faturanızı %80’e Kadar Düşürün

DeneDaha Fazla Bilgi

İş Telefonu Sisteminiz + Hosting. 1 yıl boyunca ücretsiz!

Google, OVH veya Yerinde Barındırılan 3CX’in Ücretsiz Telefon Sistemini Deneyin

3CX’in iş VoIP telefon sisteminin ücretsiz sürümünü, Google Cloud’da bir yıl ücretsiz hosting ile edinin. 3CX’in ücretsiz iş telefonu sistemi ücretsiz web konferansı katılımcılarını ve sınırsız sayıda dahili hattı desteklemektedir. Kendi SIP Trunk’ınızı bile taşıyabilirsiniz – yeni bir tane kurmaya gerek yoktur. Ücretsiz iş telefonu sisteminizi Windows veya Linux’ta yerinde ya da Bulutta kullanın.

3CX gelişmiş birleşik iletişimler fonksiyonelliği ile birlikte, işletmenizin müşteri hizmeti ve desteğini geliştirmenizi sağlayarak standart olarak arama kuyrukları, arama kaydı, arama kayıtları ve daha fazlasını içeren tam bir çağrı merkezi / iletişim merkezi çözümü sunar.

  • 3CX tarafından barındırılır – bir yıl ücretsiz telefon sistemi

  • VEYA kendiniz barının – KENDİ bulut hesabınızda

  • Yerinde: Windows’ta veya Linux’ta

  • Sıfır yönetici – otomatik yönetici görevleri

  • En güvenli pazardaki en güvenli telefon sistemi

  • WebRTC tabanlı web konferans

  • Mobilite Android, iOS, Windows ve Mac için istemciler

Lütfen 3CX tarafından benimle iletişim kurulmasını onaylıyorum!
Siz:

Nereden başlamalısınız? Formu doldurun; lisans anahtarı bilginiz ve çalıştırma talimatlarınız bulunan bir e-posta alacaksınız.

Not: Tüm detaylarınızı doğru biçimde girin. Ücretsiz VoIP telefon sistemi lisans anahtarınızı aldıktan sonra e-posta adresinizi doğrulamanız gerekecek.

Bir yıllık ücretsiz teklif, santrali kullanmanızı gerektirmektedir. Santral üzerinden ayda 5 adetten az arama yapılırsa, 3CX kaynak tasarrufu sağlamak için santrali kaldırma hakkını saklı tutar. Bu teklif sadece yeni müşteriler için geçerlidir. 3CX’i geçmişte indirdiyseniz ve zaten bir lisans anahtarınız bulunuyorsa, bir yıl ücretsiz hostingi kullanmaya uygun değilsiniz demektir.