Web sitesinde ortakların listelenmesi hk.

MuratDemirtas

Gold Partner
Advanced Certified
Merhaba;

1- Türkçe web sitesinde "3CX Kanal İş Ortağı Programı Kademe Sistemiyle Kazancı Yükseltin" sayfasında * ile yapılan açıklamaya göre "Bronz ve Gümüş" bayiler "* Yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Hollanda ve İtalya" olarak belirtilmiş ancak Türkiye' de ortak listesine baktığımda gümüş bayiler listeleniyor, bu nasıl oluyor?

2- global web sitesinde "The 3CX Channel Partner Program Explained: A quick guide" sayfasında ise * ile yapılan açıklamada ise "If less than 10 Silver+ Partners in search area" olarak belirtmişsiniz, bu durumda şunu sormak isterim;
Bayilik şartları her ülkeye farklımı uygulanıyor, yada Türkiye' demi farklı sadece?

İyi çalışmalar.

@MuratDemirtas Öncelikle Türkçe Forumumuza hoşgeldiniz.

Hayır, bayilik şartları her ülkeye farklı uygulanmıyor.

Türkçe web sitesi tam olarak güncellenmediği için farklı bilgilerle karşı karşıya geldiniz:
3CX Kanal İş Ortağı Programı Seviyeleri

Size yolladığım güncel olan sitemizdir. Yeni uygulamaya göre bölgenizde 10 taneden az Gümüş Bayi varsa o zaman siz Bronz bayiler Web sayfasındaki listede yer alabileceksiniz.

İyi çalışmalar.

Dikkatiniz için çok teşekkür ediyorum, Aradaki farkı gereken mercilere yolladım en kısa zamanda güncellenecektir !

Members online

No members online now.

Forum İstatistikleri

Threads
21,229
Members
70,383
Latest member
malt25
3CX'i edinin - Tamamen ücretsiz!

Ekibinizi ve müşterilerinizi bağlayın Telefon Sistemi Canlı Yardım Video Konferans

Hostingli veya Kendinden yönetimli. 10 kullanıcıya kadar sonsuza dek ücretsiz. Kredi kartı gerekmez. Risk almadan deneyin.

3CX register cta
Bu e-postaya bağlı bir 3CX Hesabı zaten mevcut. Oturum açmak veya unutmuşsanız şifrenizi sıfırlamak için Müşteri Portalına yönlendirileceksiniz.