3CX Hakkında

3CX; Salesforce, Google Kişiler ve Sage ACT gibi diğer uygulamalara entegre edilebilen, açık standartlı yazılım tabanlı bir IP PBX olduğu için sadece kişiye özel telefon sistemlerinin yerini almaz, aynı zamanda tam bir Birleşik İletişimler çözümü de sunar. SIP Standardı’na dayanan 3CX, teknoloji ortakları snom ve Yealink ile birlikte geleceğe hazırlıklı, türünün en iyisi Birleşik İletişimler sistemini sunmaktadır.

3CX yenilikçi ürünlerle ilerlemeye devam etmektedir ve yakın zamanda firma içerisinde ve müşterileriyle iletişimi dönüştüren bir web konferansı ve işbirliği çözümü başlatmıştır. 3CX WebMeeting tam entegrelidir ve ​Google’ın WebRTC teknolojisini istemcisiz ve eklentisiz hale getirerek güçlendir. Sonuç olarak üretkenliği arttırır, iş seyahat süresini ve giderleri azaltır​, işlemleri kolaylaştırır ve müşteri hizmetini geliştirerek satışları yükseltir.

ABD, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Japonya, Rusya, Güney Afrika, Avustralya, Hong Kong ve daha birçoğu dahil dünya çapındaki on beş ofiste ve Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Hollandaca, Polonyaca, Japonca ve daha birçok dilde tamamen yerelleştirilmiş web sitesinde küresel mevcudiyetini sürdüren 3CX, firmaların telekomünikasyon ihtiyaçlarını dünyanın dört bir tarafında karşılayabilmektedir. 3CX, WebRTC, VoIP ve SIP hakkındaki haberlere ve ‘nasıl yapılır’ makalelerine firmanın blogundan ulaşılabilir.

3CX Telefon Sistemi Boeing, Hugo Boss, City of Vienna, McDonalds, Wilson Sports, Intercontinental Hotels & Resorts, Harley Davidson ve MIT dahil Birleşik İletişimler ve telefon ihtiyaçlarını karşılamak üzere dünya çapındaki önde gelen firmalar ve organizasyonlar tarafından seçilmiştir. 3CX dünyada 50.000 müşteriye ve 10.000 iş ortağına sahiptir.

%100 kanal şirketi olan 3CX sadece 3CX Ortakları kanalı vasıtasıyla satış yapmaktadır. 3CX Ortaklık Programı, CRN tarafından 2013 ve 2014 yıllarında iki yıl üstüste ödüllendirilmiştir. 3CX Ortaklık Programı, satıcılara ücretsiz teknik ve satış eğitimi ile ücretsiz bir NFR anahtarı sunmaktadır.

3CX yıllar içinde çok sayıda ödül kazanmıştır. En yakındakileri 2014 “En İyi Yerinde Girişim Ödülü“, 2015 “En Yenilikçi Ürün“, 2015 “En İyi Yerinde SME Sistemi” ve 2015 “CRN En İyi Teknik Yenilikçi” ödülleridir.