SIP Trunk’lar, WebRTC ve Uygulamalar Kullanın

Telefon Faturanızı %80’e Kadar Düşürün

DeneDaha Fazla Bilgi

3CX Hakkında

3CX Windows, Linux ve Cloud için yazılım tabanlı bir santraldir. Açık standartlı telefon sistemi; Salesforce, Google Kişiler, Office 365 ve fazlası gibi diğer uygulamalarla entegre edilebilen tam bir birleşik iletişimler çözümü sunar. SIP Standardına dayanan 3CX, snom ve Yealink teknoloji partnerleriyle birlikte gelecekteki değişkliklerden etkilenmeyen, en üstün birleşik iletişimler sistemini sağlar.

Telefon sistemine entegreli tam birleşik iletişimler özellikleriyle birlikte kullanıcılar, tek platform altında çok çeşitli yöntemlerle bağlanabilir ve işbirliği yapabilirler. Video konferansına Google’ın WebRTC teknolojisi ile tek bir butona tıklayarak kolayca erişilebilir; tamamen istemcisiz ve eklentisizdir. Bunun sonucunda 3CX üretkenliği arttırır, iş seyahati süresini ve maliyetleri azaltır, işlemleri kolaylaştırır ve müşteri hizmetlerini geliştirir böylece satışlar artar.

3CX ABD, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Japonya, Rusya, Güney Afrika, Avustralya, Hong Kong ve fazlası olmak üzere dünya çapındaki on beş ofisle güçlü küresel mevcudiyetini sürdürürken aynı zamanda İngilizceAlmancaİspanyolcaİtalyancaRusçaHollandaca ve diğer birçok dil sitesinde kullanılabilen tam olarak yerelleştirilmiş web sitelerine de sahiptir. 3CX, şirketlerin dünyanın dört bir tarafındaki telekomünikasyon ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Şirketin blogunda haberler ve 3CX, WebRTC, VoIP ile SIP hakkında yararlı ‘nasıl yapılır’ makaleleri bulunmaktadır.

3CX Telefon Sistemi, birleşik iletişimler ve telefon hizmeti gereksinimlerini karşılamak üzere dünyanın önde gelen şirketleri ve kuruluşları  tarafından seçilmiştir. Müşterileri arasında Boeing, Hugo Boss, City of Vienna, McDonalds, Wilson Sports, Intercontinental Hotels & Resorts, Harley Davidson ve MIT vardır. 3CX’in dünya çapında 250.000 müşterisi ve 10.000 ortağı vardır.

Bir %100 kanal şirketi olan 3CX yalnızca 3CX Ortakları kanalıyla satış yapmaktadır. 3CX Ortak Programı ücretsiz teknik ve satış eğitimi, ücretsiz NFR anahtarı, destek, web sitesinde listeleme ve daha fazlası dahil olmak üzere bayilerine çeşitli faydalar sunmaktadır.

3CX yıllar içinde çok sayıda ödül kazanmıştır. En güncel olanlar “WinMag Pro 2018 Best Choice Award”, “cna Best Enterprise Telephony System 2018”, “funkschau Best ICT Product 2018”, “IT Pro Editor’s choice”, “Trophies of Distribution Brand of the Year 2017” ve “Technology Reseller Editor’s Choice Award 2018”.

2016 Yazı itibariyle yeni 3CX merkezleri yapım halindedir. Proje, Ekim 2018 sonuna dek tamamlanmak üzere hazırlanmıştır ve şirketin gelişimini ve ürünün yeni seviyelere taşınmasını sağlayacaktır.

3CX, küresel bir ortak ve müşteri ağına sahip özel bir şirkettir.

1 yıla kadar ücretsiz! Tercih ettiğiniz çalıştırma biçimini seçin:

Yerinde

Linux için 200$ aygıtta veya VM olarak

ISO'yu edin

Yerinde

Windows için VM olarak

Kurulum dosyasını indir

Bulutta

Google, Amazon, Azure hesabınızda

PBX Express'i al