SIP Trunk’lar, WebRTC ve Uygulamalar Kullanın

Telefon Faturanızı %80’e Kadar Düşürün

DeneDaha Fazla Bilgi

VOIP(voice over IP) SSS ve Bilgi

Geçtiğimiz 50 yıldır, şirketler, ses ve veri iletişimleri çin ayrı şebeke gerektiren geleneksel PBX sistemlerini kullanıyordu. Fakat yeni VOIP(voice over IP) telefon devriminden sonra, iş yerleri PBX sistemlerinden, çabucak veri ve ses şebekelerini birleştirme avantajını sağlayan VOIP’e geçiyorlar.

VoIP’nin açılımı, İnternet Protokolu Üzerinden Ses demektir, yani basitçe IP-temelli şebekeler üzerinden ses trafiğinin iletilmesidir. İlk önce veri şebekeleri için tasarlandı, dünya standartında veri şebekelerinin başarılı konumlandırması ile, İnternet Protokolu (IP) daha sonra ses şebekeleri için de adapte edildi.

VOIP telefon sistemleri kullanıcıları, IP şebekeleri aracılığı ile telefon etmeye limitli değildir, geleneksel telefon hatları da daha iyi görüşme kalitesi ve uygunluğu için kullanılabilir. VOIP ağ geçidini kullanmakla, gelmekte olan PSTN/telefon hatları, VOIP/SIP hatlarına dönüştürülebilir. Bu şekilde, VOIP ağ geçidi, kullanıcının, normal telefon şebekesinde, telefon aramalarına cevap vermesine ve telefon etmesine izin verir.

VoIP PBX sistemleri, çalışanlara taşınırlık, bir işyeri genişlediğinde esneklik sağlar, çünkü geleneksel PBX’e göre idare etmesi daha kolaydır ve telefon idare masraflarını da oldukça düşürür.

VOIP ve çok daha fazlası hakkında sıkça sorulan sorular, VoIP SSS’de bulunabilir.

1 yıla kadar ücretsiz! Tercih ettiğiniz çalıştırma biçimini seçin:

Yerinde

Linux için 200$ aygıtta veya VM olarak

ISO'yu edin

Yerinde

Windows için VM olarak

Kurulum dosyasını indir

Bulutta

Google, Amazon, Azure hesabınızda

PBX Express'i al