Solved Türkçe çeviri

kosif

Free User
Merhaba ben daha yeniyim denemek için bir 3cx 18 kurdum ses paketini türkçe nasıl nasıl yapabilirim
Konu hakkında bilgi sahibi üstatlardan yardım bekliyorum herkeze şimdiden teşekkürler

Merhabalar,

Türkçe Ses paketlerinin nasıl yükleneceği konusunda aşağıdaki bağlantıdan bilgi alabilirsiniz.

• Like
Reactions: kosif
Çok teşekkürler hocam peki yazı dilini türkçe çevirmeyi tavsıye edermısınız.

Yönetim ara yüzünü orjinal dilinde kullanmanızı öneririm. Eski versiyonlarda gelen talepler üzerine çevirmeler yapmıştık ancak gelen her servis paketinde güncellenmesi gerektiği için yöneticiye fazladan bir iş yükü katıyor. Çok gerek duyulduğu zamanlarda tarayıcınızın çevirme özelliğini kullanarak ilerleyebilirsiniz.

• Like
Reactions: kosif
Tamamdır çok haklısınız
bir sorum daha olacak diyelim ben bundan menun kaldım lisans nasıl alıcaz yada ucretsiz devam etme hakımız varmı

V18 3CX İletişim sistemini tüm sürümlerinde (Standart, Pro ve Enterprise) 4 kanal (anlık 4 görüşme) 1 yıl ücretsiz kullanabilirsiniz. 4 kanaldan fazlasına ihtiyacınız olduğunda 3CX Fiyat listesine göz atabilirsiniz. Ürünün lisansını temin etmek için 3CX Yetkili bayi listesinden bir bayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yardımlarınız için çok teşekkürler .

• Like
Reactions: Recep Karabacak

Members online

No members online now.

Forum İstatistikleri

Threads
21,229
Members
70,383
Latest member
malt25
3CX'i edinin - Tamamen ücretsiz!

Ekibinizi ve müşterilerinizi bağlayın Telefon Sistemi Canlı Yardım Video Konferans

Hostingli veya Kendinden yönetimli. 10 kullanıcıya kadar sonsuza dek ücretsiz. Kredi kartı gerekmez. Risk almadan deneyin.

3CX register cta
Bu e-postaya bağlı bir 3CX Hesabı zaten mevcut. Oturum açmak veya unutmuşsanız şifrenizi sıfırlamak için Müşteri Portalına yönlendirileceksiniz.