Self-Managed >to> Hosted by 3CX Ortamına Taşıma Hakkında

EAAS

Customer
Merhaba,

Professional Perpetual lisansı ile ürünü on-premise olarak kendi sunucumuzda kurulu kullanmaktayız. Bu ürünümüzü kendi ortamımızdan Hosted by 3CX ortamına taşımayı ve o şekilde kullanmaya devam etmek istiyoruz.

Bununla alakalı olarak neler yapmamız gerektiği ile alakalı bilgi rica etmekteyiz.

İşlem sırası ve gereklilikler konusunda yardımlarınızı rica ederiz.

Merhaba;

Size tavsiyem Google, Amazon, Azure gibi yerlerden bir sunucu alarak oraya taşımanızdır, sebebi 3CX tarafından barındırılan 3CX sistemlere tam erişim yetkiniz olmuyor işletim sistemi seviyesinde. Ama kesinlikle taşımak isterseniz de 3CX "Backup And Restore" menüsünden tam yedek alıp Hosted by 3CX içine atarak yeniden yükleyebilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken ve öncemli bir husus daha var ki oda Hosted by 3CX üzerinden sadece desteklenen operatörlerle çalışabilirsiniz.

• Like
Reactions: Recep Karabacak
Merhabalar,
Sisteminizi 3CX sunucularında barındırma ayrıntılarına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

• Like
Reactions: MuratDemirtas
Merhabalar,
Sisteminizi 3CX sunucularında barındırma ayrıntılarına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.
Merhabalar,

Cevabınız için teşekkürler.
İlgili adımları izlediğimde görseldeki gibi bir uyarı ile karşılaşıyorum ve seçim yapamıyorum.

1679374081056.png

Merhabalar,

Cevabınız için teşekkürler.
İlgili adımları izlediğimde görseldeki gibi bir uyarı ile karşılaşıyorum ve seçim yapamıyorum.

View attachment 11266
Merhaba,

1. Seçenek ilk defa kayıt olan ve 10 kullanıcıya kadar
2. 10 kullanıcı üstü ancak lisansınız Annual (yılık) değil Pertpatual (ömür boyu) olduğu için kabul etmiyor. Lisansınızı öncelikle Yıllığa çevirmeniz gerekmektedir. Customer.3cx.com adresinizde lisans ayarlarınızda Trade-in seçeneğini bulup aktif edin. Yada lisansınızı satın aldığınız bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

• Like
Reactions: MuratDemirtas

Members online

Forum İstatistikleri

Threads
21,131
Members
70,212
Latest member
EricEbic
3CX'i edinin - Tamamen ücretsiz!

Ekibinizi ve müşterilerinizi bağlayın Telefon Sistemi Canlı Yardım Video Konferans

Hostingli veya Kendinden yönetimli. 10 kullanıcıya kadar sonsuza dek ücretsiz. Kredi kartı gerekmez. Risk almadan deneyin.

3CX register cta
Bu e-postaya bağlı bir 3CX Hesabı zaten mevcut. Oturum açmak veya unutmuşsanız şifrenizi sıfırlamak için Müşteri Portalına yönlendirileceksiniz.