Solved Mevcut bir template e yeni alınına telefonu ekleme

CetinKarli

Free User
Merhabalar,
Şirketimizde şimdiye kadar Yealink T21P E2 model telefon kullanmaktaydık. Yakın zamanda 2 adet Yealink T33-G telefon satın aldık. Aynı gurup çalışan arkadaşlarımızın biririnin telefonlarını çekebilmeleri için Yakala isminde bir buton ayarlanmıştı. Şimdi bu yeni telefonları aynı guruba ekledim YAKALA tuşuna basarak değilde " **# " tuş kombinasyonunu yaparak telefonlar çekilebiliyor. Bunun için template yazılması gerekiyormuş. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaşımız var mı? Şimdiden teşekkürler
Çetin

Selamlar,
Kendin pişir kendin ye gibi bişey oldu benimkisi. Yapmak istediğimi birz kurcalayacak çözdüm. Teşekkür ederim.

Saygılar

Selamlar,
Kendin pişir kendin ye gibi bişey oldu benimkisi. Yapmak istediğimi birz kurcalayacak çözdüm. Teşekkür ederim.

Saygılar
Zaten ben de buradan yazacaktım nasıl yapacağınızı, sorunun çözüldüğüne sevindim. :)

• Like
Reactions: CetinKarli

Forum İstatistikleri

Threads
21,223
Members
70,371
Latest member
Evomatic
3CX'i edinin - Tamamen ücretsiz!

Ekibinizi ve müşterilerinizi bağlayın Telefon Sistemi Canlı Yardım Video Konferans

Hostingli veya Kendinden yönetimli. 10 kullanıcıya kadar sonsuza dek ücretsiz. Kredi kartı gerekmez. Risk almadan deneyin.

3CX register cta
Bu e-postaya bağlı bir 3CX Hesabı zaten mevcut. Oturum açmak veya unutmuşsanız şifrenizi sıfırlamak için Müşteri Portalına yönlendirileceksiniz.