Fanvil X301G

Besır

Free User
Merhabalar,

Ekte göndermiş olduğum gibi ekranda yer alan 1. butonda Çağrı R ve 2. butonda Bulut R olarak yazmakta ben bu ilk iki butonun adında değişiklik yapmak istiyorum template kısmında göremedim destek olursanız sevinirim.

Attachments

• WhatsApp Image 2024-02-09 at 17.04.04.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-09 at 17.04.04.jpeg
    661.9 KB · Görüntülemeler: 5
Telefon 3CX Provizyon Template ile mi kayıtlı?

Evet Murat bey templateye girdiğimde değişiklik yapacağım butonları göremedim.

Şöyle bir durum var, 3CX Template içinde sizin telefon ekranında olduğu gibi Çağrı R - Bulut R - YAKALA şeklinde tanımlamalar yok ki sizin telefonlar manuel ayarlanmış olabilir mi?

Murat bey şu anda kontrol etmiş olduğumda evet manuel ayarlanmış Çağrı Raporu ve Bulut Rehber yazıyor ben bunları Çağrı ve Rehber olarak değiştirmek istiyorum.

Web arayüzden girip değiştirebilirsiniz. Aşağıda ekran görüntüsünde nasıl yapabileceğinizi anlattım.

screenshot_20240209_181345.png

• Like
Reactions: Recep Karabacak
Sorunu çözdüyseniz bilgi verir misiniz?

Murat bey merhabalar,

İlginiz için teşekkür ederim bu problem çözüldü şöyle bir durum var 301G telefonundan zil sesini değiştirmeye çalıştığımda yapılandırma tamam diyor ama test ettiğimde eski zil sesi çalıyor ayrı yeten yapmam gereken bir şey var mıdır? İki farklı template de denedim ikisinde de aynı problemi aldım ama X3U Pro telefounundan zil sesini değiştirdiğimde bir problem olmadan değişiklik yapabildim.

Members online

Forum İstatistikleri

Threads
21,131
Members
70,212
Latest member
EricEbic
3CX'i edinin - Tamamen ücretsiz!

Ekibinizi ve müşterilerinizi bağlayın Telefon Sistemi Canlı Yardım Video Konferans

Hostingli veya Kendinden yönetimli. 10 kullanıcıya kadar sonsuza dek ücretsiz. Kredi kartı gerekmez. Risk almadan deneyin.

3CX register cta
Bu e-postaya bağlı bir 3CX Hesabı zaten mevcut. Oturum açmak veya unutmuşsanız şifrenizi sıfırlamak için Müşteri Portalına yönlendirileceksiniz.