Solved Öğle Arası anons Hk

Htemiz

Customer
Merhabalar;

Öğle arası şirket mesai dışındayız anonsu ayarlarımızı oluşturduk. Öğle arası 12.00-13.00 arasında deneme yaptığımızda anons u dinleyemedik..Normal çalışma saatleri gibi devam etti. Dokümanları okuduğumda Play Annoncement ayarları yapmamızı istiyor. Bu ayar butonunu nereden bulabilirim. Language Office Hours sayfasında bulamadım.

Teşekkürler.

Ayarlarımızı : Settings Tabında _ Language Office hours kısmından yaptık.

1694471174871.png

Teşekkürler.

Last edited:
Merhaba;

Hangi versiyonda çalıştığınızı iletir misiniz?

Yeni versiyonla birlikte pek çok özellik yapılandırmaları kullanıcı yetkilendirmesiyle birlikte abone paneli üzerinden yapılmakta.
Dokümanda bahsettiği şey ise yeni bir ses dosyasının kayıt edilmesiyle ilgili, elinizde hazır ses dosyası varsa ona gerek yok, 1694508317311.png

sizin yapmanız gereken ayarları aşağıdaki gibi kontrol ederek bilgi verebilirsiniz yine, kontrol ederiz gerekirse.
1694508494641.png

• Like
Reactions: Recep Karabacak
Teşekkürler Murat Bey;
Versiyon 18.0 (Build 939).
Kendi kullanıcım ile giriş yaptım ayarları ekteki gibi yaptım. Oldu. Teşekkürler.
Kolay gelsin.

Çalıştığına sevindim, kolay gelsin.

Members online

Forum İstatistikleri

Threads
21,133
Members
70,213
Latest member
FwG
3CX'i edinin - Tamamen ücretsiz!

Ekibinizi ve müşterilerinizi bağlayın Telefon Sistemi Canlı Yardım Video Konferans

Hostingli veya Kendinden yönetimli. 10 kullanıcıya kadar sonsuza dek ücretsiz. Kredi kartı gerekmez. Risk almadan deneyin.

3CX register cta
Bu e-postaya bağlı bir 3CX Hesabı zaten mevcut. Oturum açmak veya unutmuşsanız şifrenizi sıfırlamak için Müşteri Portalına yönlendirileceksiniz.