Tümleşi̇k İleti̇şi̇m
Sesli̇posta, Faks Durum Bi̇lgi̇si̇, Chat
 

Birleşik İletişimler Kolaylaştı

Mevcudiyet, Faks ve E-postaya Sesli Posta, web konferansı ve anlık mesajlaşma 3CX için çok kolaydır. Entegre 3CX softphone ve akıllı telefon istemcileriyle, kullanıcılar ayrı bir yazılım öğrenmeye gerek duymadan gelişmiş birleşik iletişim özelliklerine – normalde diğer PBX satıcıları tarafından ekstra ücrete tabi tutulan özellikler – otomatik olarak erişim sağlar.

Çalışanların Durum Bilgilerini Görün

Diğer meslektaşlarınızın durumunu görüntüleyebilme (“Mevcudiyet”), gereksiz arama yönlendirmelerini ya da sesli posta etiketlerini önleyen ve uzaktaki çalışanların yönetilmesini ve onlarla birikte çalışmayı hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiren, mükemmel bir zamandan tasarruf aracıdır. Bir projeyi bitirmek için sessiz bir zaman dilimine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Durumunuzu kişiselleştirin ve rahatsız edici karışıkları engelleyin.

  • Pahalı sesli posta etiketlerini ortadan kaldırın
  • Müşterileri sinirlendiren gereksiz arama yönlendirmelerini önleyin
  • Tüm 3CX istemcilerinden görünebilir: Mac, WindowsiOS ve Android
Unified Communications
Slide-fax-to-mail

Fakslar ve Sesli Postalar artık Gelen Kutunuzda

Herhangi bir faks sunucu yazılımı gerekmeksizin, gelen fakslar PDF’e dönüştürülür ve kullanıcılara e-posta aracılığıyla iletilir. Sesli mesajlar ses dosyalarına dönüştürülür ve e-posta yoluyla iletilir.

  • Sesli mesajları gelen kutusuna iletir
  • Aramaya gerek kalmadan sesli postanızı dinleyin
  • Fakslar e-postanıza PDF dosyaları olarak ulaşır

Anlık Mesajlaşma / Chat

Üçüncü parti internet mesajlaşma programlarına gerek kalmadan, çalışanların birlikte mesaj ve sohbet yoluyla iletişim kurmasını sağlar. 3CX kullanıcıları Windows, Mac, iOS and Android ile çalışan uygulamalarımızı kullanarak  birbirlerine mesaj yollayabilirler.

  • Üçüncü parti mesajlaşma programlarına ihtiyaç yoktur.
  • Mesajlaşmak için ek ücret ödemenize gerek yok.
  • Mac, Windows, iOS ve Android uygulamalarında çalışmaktadır.
Unified Communications
Jörg Schwarz, CIO, Axivas:
axivas 3CX’in uygulanmasıyla, geleneksel ve maliyetli Siemens sistemini hızlı ve kolay şekilde değiştirebildik. Kusursuz geçiş, kayıp olmadan başarıyla gerçektirdik. Yeni sistemse yüksek performanslı, uygun maliyetli, profesyonel ancak karmaşık değildir.