SIP Trunk’lar, WebRTC ve Uygulamalar Kullanın

Telefon Faturanızı %80’e Kadar Düşürün

DeneDaha Fazla Bilgi

1 Yıl Ücretsiz IP Santraliniz + Hosting!

3CX’in VoIP IP Santralini Bulutta veya Yerinde Ücretsiz Deneyin.

3CX’in Ücretsiz IP Santrali’ni deneyin ve piyasadaki en güvenli ve yönetimi kolay yazılımı VoIP IP Santrali’ni kullanmaya başlayın. Ücretsiz IP Santrali lisans anahtarı; Google Cloud’da 1 yıl ücretsiz hosting, sınırsız sayıda dahili hat, ücretsiz web konferans katılımcıları ve tam bir Birleşik İletişimler özellik setinden oluşur. Kendi SIP Trunk’ınızı bile taşıyabilirsiniz. Windows veya Linux’ta yerinde ya da Bulutta kullanılabilir.

3CX mevcudiyet, anlık mesajlaşma ve e-postaya sesli mesaj ve faks gönderme gibi santral özelliklerine sahip gelişmiş birleşik iletişimler fonksiyonelliği ile birlikte arama kaydı, arama raporları, kuyruklar ve daha fazlasını içeren yerleşik bir çağrı merkezi modülü sunar böylece eklenti veya uzantı satın almanıza gerek kalmaz!

  • 3CX tarafından barındırılır – bir yıl ücretsiz IP santrali

  • VEYA kendiniz barının – KENDİ bulut hesabınızda

  • Yerinde: Windows’ta veya Linux’ta

  • Sıfır yönetici – otomatik yönetici görevleri

  • En güvenli pazardaki en güvenli telefon sistemi

  • WebRTC tabanlı web konferans

  • Mobilite Android, iOS, Windows ve Mac için istemciler

Lütfen 3CX tarafından benimle iletişim kurulmasını onaylıyorum!
Siz:

Nereden başlamalısınız? Formu doldurun; lisans anahtarı bilginiz ve çalıştırma talimatlarınız bulunan bir e-posta alacaksınız. 3CX’in Ücretsiz IP Santrali’ni denedikten sonra, kolayca bir ticari ürüme yükseltebilir ve daha fazla özellikle avantajın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Not: Tüm detaylarınızı doğru biçimde girin. Ücretsiz IP Santrali lisans anahtarınızı aldıktan sonra e-posta adresinizi doğrulamanız gerekecek.

Bir yıllık ücretsiz teklif, santrali kullanmanızı gerektirmektedir. Santral üzerinden ayda 5 adetten az arama yapılırsa, 3CX kaynak tasarrufu sağlamak için santrali kaldırma hakkını saklı tutar. Bu teklif sadece yeni müşteriler için geçerlidir. 3CX’i geçmişte indirdiyseniz ve zaten bir lisans anahtarınız bulunuyorsa, bir yıl ücretsiz hostingi kullanmaya uygun değilsiniz demektir.