SIP Trunk’lar, WebRTC ve Uygulamalar Kullanın

Telefon Faturanızı %80’e Kadar Düşürün

DeneDaha Fazla Bilgi

Ücretsiz IP Santralinizi Hemen İndirin.

3CX’in VoIP IP Santralini Bulutta veya Yerinde Ücretsiz Deneyin.

3CX’in Ücretsiz IP Santrali yazılımını deneyin ve piyasadaki en güvenli ve yönetimi kolay VoIP IP Santrali’ni kullanmaya başlayın. Ücretsiz IP Santrali lisans anahtarı; Google Cloud’da üç ay ücretsiz hosting, sınırsız sayıda dahili hat (8SC), ücretsiz web konferans katılımcıları ve tam bir Birleşik İletişimler özellik setinden oluşur. Kendi SIP Trunk’ınızı ve IP Telefonlarınızı bile taşıyabilirsiniz. Windows veya Linux’ta yerinde ya da Bulutta kullanılabilir.

3CX mevcudiyet, anlık mesajlaşma ve e-postaya sesli mesaj ve faks gönderme gibi santral özelliklerine sahip gelişmiş birleşik iletişimler fonksiyonelliği ile birlikte arama kaydı, arama raporları, kuyruklar ve daha fazlasını içeren yerleşik bir çağrı merkezi modülü sunar böylece eklenti veya uzantı satın almanıza gerek kalmaz!

  • 3CX tarafından barındırılır – üç ay ücretsiz hosting

  • VEYA kendiniz barının – KENDİ bulut hesabınızda

  • Yerinde: Windows’ta veya Linux’ta

  • Sıfır yönetici – otomatik yönetici görevleri

  • Piyasadaki en güvenli telefon sistemi

  • WebRTC tabanlı web konferans

  • Mobilite: Android, iOS, Windows, Mac için uygulamalar

Lütfen 3CX tarafından benimle iletişim kurulmasını onaylıyorum!
Siz:

Nereden başlamalısınız? Formu doldurun; lisans anahtarı bilgileriniz ve çalıştırma talimatlarınız bulunan bir e-posta alacaksınız. 3CX’in Ücretsiz VoIP IP Santrali çözümünü denedikten sonra, kolayca bir ticari ürüme yükseltebilir ve daha fazla özellikle avantajın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Not: Tüm detaylarınızı doğru biçimde girin. Ücretsiz IP Santrali lisans anahtarınızı aldıktan sonra e-posta adresinizi doğrulamanız gerekecek.

Bu ücretsiz teklif santrali kullanmanızı gerektirmektedir. Santral üzerinden ayda 5 adetten az arama yapılırsa, 3CX kaynak tasarrufu sağlamak için santrali kaldırma hakkını saklı tutar. Bu teklif sadece yeni müşteriler için geçerlidir. 3CX’i geçmişte indirdiyseniz ve zaten bir lisans anahtarınız bulunuyorsa, üç ay ücretsiz hostingi kullanmaya uygun değilsiniz demektir.