Hyper-V & VMWare
Sanallaşmiş İle PBX Kontrolünü Alin

Kurulumu ve Yönetimi Kolay: Yerinde veya Bulut / Sanal PBX Olarak

3CX kolay kurulumu ve yönetimiyle kendini rekabetten ayrı tutar. Kurulum dakikalar içinde gerçekleşir ve 3CX, mevcut bir Windows veya Linux makinesi üzerinde yerinde ve sanallaştırılmış bir Hyper-V ya da VMware örnek üzerinde çalışır. Web tabanlı kurulum sihirbazı ve yönetim konsoluyla IP Telefonlar, Ağ Geçitleri, SIP Tranklar ve softphonelara dakikalar içinde tedarik sağlar.

IP Telefonlara, Ağ Geçitlerine ve SIP Tranklara Tak Çalıştır

IP Telefonu veya Ağ Geçidini şebekenize takmanız yeterlidir. 3CX bunları otomatik olarak yapılandırarak size saatler kazandırır ve öğrenme eğrisini ortadan kaldırır. Uçtan uca 3CX desteği ile birlikte gelen popüler SIP Trank sağlayıcıları için önceden yapılandırılmış şablonlarla dakikalar içerisinde kurabilirsiniz.

VoIP Telefon Santralleri
Telefon Santralleri

IP Telefon ve Softphone’lar İçin Kolay Yönetim

3CX ile IP Telefonlarınızı 3CX Yönetim Konsolundan yönetebilirsiniz. Birkaç tıklamayla birçok telefonun yeni yazılımlarını çalıştırın. Desteklenen IP Telefonlarla garanti edilen birlikte çalışabilirlik, telefonlarınızı güncellerken size rahatlık sağlar. Akıllı telefonlar için 3CX istemcileri e-posta ile kolayca çalıştırabilirsiniz ayrıca yazılım güncellemeleri yardım aramalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak otomatik olarak gerçekleşir.

  • 3CX Yönetim Konsolundan IP Telefon yazılımlarını güncelleyin
  • 3CX yeni IP Telefon yazılımlarının sorunlarını önlemek için test eder
  • Yeniden tedarik, IP telefonları uzaktan yeniden başlatın
  • Gelişmiş IP telefon seçeneklerini konsoldan yapılandırın

Windows/Linux’ta, Sanal Yerinde veya Bulutta Kurun

3CX yazılım tabanlı ve çok platformludur. Yerinde kurulum yapın ve mevcut sunucularınızı, 3CX’i Hyper V veya Vmware ile sanallaştırarak güçlendirin. Düşük maliyetli bir mini PC’ye kurun. Bulut yükleme programcıklarımızla Google Bulut, OVH ve daha pek çoğundaki Linux VPS üzerinde bulutu kolayca çalıştırın. 3CX nereye yüklemeye karar verirseniz verin, PBX’inizin kontrolünü sağlamanıza imkan tanır!

  • Linux veya Windows’ta kullanılabilir
  • Kolay yedeklemeyi ve artıkları sanallaştırın
  • Düşük maliyetli bir mini PC’ye kurun
  • Önde gelen barındırıcıların Linux VPS’sinde çalıştırın
IP Telefon Santralleri
Felipe Garcia, Altyapı ve Hizmetler Direktörü – Americas, Wilson Sporting Goods:
Wilson 3CX ileri görüşlüdür, hipervizörü gözönünde bulundurarak sağlam bir yazılım PBX’i geliştirmiştir ve iletişim çözümleri her boyuttaki kuruluşa mükemmel biçimde uyum sağlar.