SIP Trunk’lar, WebRTC ve Uygulamalar Kullanın

Telefon Faturanızı %80’e Kadar Düşürün

DeneDaha Fazla Bilgi
CRM’nizi 3CX Eklentilerle Bütünleyin

3CX PRO’yu CRM’nize Entegre Edin

3CX ile uygulamalarınızdan tek bir tıklamayla kişilerinize aramalar başlatabilmeniz için CRM, ERP ve Muhasebe Sisteminizi santralinize entegre edebilirsiniz. Ayrıca gelen aramalar ekranda açılan bir müşteri kaydına otomatik olarak bağlanır ve tüm aramalar CRM paketine arama kayıtları olarak kaydedilir.

3CX ile satış ve müşteri hizmetleri personelinizin aramaları kolayca takip etmesini ve müşteri kayıtlarınızın daima güncel kalmasını sağlarsınız. 3CX PRO’yu MS ExchangeSalesforceMicrosoft DynamicsMicrosoft OutlookOffice 365Zendesk ve daha fazlasına bağlayın! CRM’niz desteklenenler arasında değilse, kendinizin nasıl kolayca entegre edebileceğini buradan görebilirsiniz.

CRM’nizi Bağlayın – Sunucu Tarafı

Aşağıdaki CRM sistemlerini sanal sunucu tarafına bağlayabilirsiniz. Bu ne anlama gelir? CRM ve santral, yönetici tarafından entegre edilebilir; kullanıcıların 3CX istemcilerinden bir şey yapması gerekmez. Bunu nasıl yapabilirsiniz? Kolayca. Aşağıdaki kılavuzları okumanız yeterli:

CRM’nizi Bağlayın

3CX Eklentilerle CRM Entegrasyonu

Diğer CRM sistemleri için 3CX Eklentilerini indirmeniz ve Windows için 3CX istemciden entegrasyonu yapılandırmanız gerekir. Microsoft Outlook ve Microsoft Office 365 için telefon santral CRM entegrasyonu, 3CX Standart lisansıyla standart olarak sunulmaktadır. Diğer CRM uygulamalarının kullanıcılarına 3CX Pro Lisansı gerekir. Pro sürümünü bugün yükseltin ya da satın alın! Tamamını gözden geçirin ve fiyatlandırmayı buradan yükseltin.

3CX Eklentilerini buradan indirin! Kurulum talimatları aşağıdaki bağlantılardan edinilebilir:

Integrate your PBX with your CRM system - 3CX Pro

Diğer CRM kullanıcıları, 3CX Pro’yu 3CX Windows API aracılığıyla entegre edebilir.

Diğer 3CX Özelliklerine Göz Atın

1 yıla kadar ücretsiz! Tercih ettiğiniz çalıştırma biçimini seçin:

Yerinde

Linux için 200$ aygıtta veya VM olarak

ISO'yu edin

Yerinde

Windows için VM olarak

Kurulum dosyasını indir

Bulutta

Google, Amazon, Azure hesabınızda

PBX Express'i al