Sıfır Yönetici
Yeni Pano ile
Kurşun Geçirmez Güvenlik
SSL sertifikaları ve NGINX ile
100$ Değerindeki Cihaza Yükleyin
Intel MiniPC mimarisi
Yeni, Sezgisel Windows İstemcisi
Daha fazla tema, daha fazla birleşik iletişim
Daha Fazla CRM Entegrasyonu
Kendinizinkini eklemek için Komut Dizisi Arayüzü
Gelişmiş Entegre Web Konferansı
iOS ve Android uygulamalar dahildir
Kişisel Click2Meet URL'leri

3CX Sertifikası alın– Satışlarınızı Artırın

Ücretsiz 3CX Sertifikasyon programı onlara, satmak, dağıtmak için 3CX desteklemek için gereken kaynak ve bilgiyi vererek 3CX Ortakların karlılığını artırmak için tasarlanmıştır. 3CX Certified Engineer ve 3CX Gelişmiş Certified Engineer – Program iki sertifika seviyesi vardır.

3CX Certified Partner listesine girin ve kompleks projelerinizi sorunsuz bir şekilde sonlandırın.

Sertifikalı partner olmanın avantajları;

  • Kompleks projelerde çalışabilme
  • Doğru projelendirme
  • Yüksek müşteri güveni
  • Servis gelirlerinde artış
  • Sertifikalı partner listesinde sıralanırsınız Satıcı Bulun

Her sertifika seviyesi geçen sonra, bir sertifika ve 3CX Certified Engineer veya 3CX Gelişmiş Certified Engineer logosu ile verilecektir. 3CX Sertifikalı İş Ortağı durumunu tanıtmak için web ve ofis kırtasiye sertifikasyon logoları kullanın.

“Sertifika bir 3CX Gold Ortağı olma için önemli bir süreçtir. Her düzeyde müşterileri ile uğraşırken biz çok değerli olması için 3CX tarafından sağlanan eğitim ve sertifika bulduk. Her gün basit VoIP ve SIP konularında cevap ararken olacağını 3CX eğitim ve sertifikasyon olmadan, 3CX özgü yalnız soruları izin.” – Bruce Kreeger, Clarity Technology – 3CX Gold Partner.

 

“Sertifikalı iş ortağı ve sertifikalı profesyonel olmak caddede bilgisayar mağazasında üzerinde size bir bacak kadar verir. Biz gururla sitemizde sertifikalı iş ortağı logoları görüntüler. Mevcut sahipleri ve yeni satış umutları hem size güvenilirlik verir.” – Jim Green – Pacific Softcom – 3CX Silver Partner.

Sizin için hangi 3CX sertifikası uygun!

3CX Certified Engineer 
Bu seviye nasıl, 3CX yüklemek, IP Telefonları, geçitleri ve VoIP Sağlayıcıları, 3CX WebMeeting ve temel sorun giderme yapılandırmak için size gösterir. Tabii belge ve videoları serisi, yanı sıra isteğe bağlı çevrimiçi eğitimler oluşmaktadır. Öğrenmeye başlayın.

3CX Advanced Certified Engineer
3CX İleri Certified Engineer seviyesi nasıl, uzak uzantıları ve köprüler yapılandırmak provizyon şablonları düzenlemek, 3CX Tüneli yapılandırmak ve 3CX Telefon Sistemi güvenliğini sertleşmeye gösterir. Ayrıca gelişmiş sorun giderme tekniklerini içerir. Incelemek için buraya tıklayın ders başlıkları.

3CX Sertifikasyon Testinin Alınması
Videoları izleyip belgeleri okuduktan sonra, 3CX Ortaklar Portalı hesabınızda oturum açıp 3CX Sertifikasyon testine girin. Her sertifikasyon testini bir defa alabilirsiniz. Tekrardan oturuma 31 gün sonra izin verilir. İlave bilgi edinmek isterseniz, lütfen academy@3cx.com adresine e-posta gönderiniz.

Mevcut bir 3CX İş Ortağı iseniz ve 3CX ERP’deki yerlerinizi önceden kullandıysanız, ilave personeli buradan sertifika sahibi yapabilirsiniz.

Bir son kullanıcıysanız ve 3CX hakkındaki bilginizi artırmak istiyorsanız, 3CX Sertifikasyon testinden geçmek için kaydolabilirsiniz.

3CX Webinarlarımıza da katılabilir, 3CX Telefon Sistemi’nin pratikte nasıl kullanılacağı ve yönetileceğini öğrenebilirsiniz. Yaklaşmakta olan webinarlarımıza ulaşın.